Курси навчання

Більше 15-ти років наші трейдери-аналітики накопичували знання про трейдинг. І вже більше 5-ти років ми успішно ділимося знаннями з нашими клієнтами
topDecor

Виберіть свій курс

Курс «Основи біржового інвестування»

Курс «Основи біржового інвестування»

Програма навчання розроблена для людей, які тільки знайомляться зі сферою біржового інвестування і розглядають для себе новий напрямок.

В першу чергу, підійде людям, які хочуть отримувати пасивний дохід від вкладень. Наша команда активно вивчає сучасні методи і підходи в інвестиційній діяльності. Які дозволяють якісно підходити до процесу вкладень своїх коштів в ринок.

Умови участі: відкрити і верифікувати рахунок у FreedomFinance. Поповнити баланс свого торгового рахунку від 3500 $.
Курс «Біржовий екскурс»

Курс «Біржовий екскурс»

Програма навчання розроблена для людей, які тільки починають знайомитися з фінансовими ринками. У курс входять теоретичні і практичні заняття. І знаходяться на першому етапі. В першу чергу, підійде людям, які самі активно хочуть торгувати на фінансових ринках. Курс ведуть професіонали і діючі трейдери. Навчання адаптоване під постійно мінливий ринок. Наша команда постійно вивчає нові методи аналізу ринку і торгові стратегії. Успішні кейси ми успішно впроваджуємо в наш курс і його постійно доповнюємо новим матеріалом. Умови участі: відкрити і верифікувати рахунок в Just2Trade. Поповнити баланс свого торгового рахунку від 1500 $

Навчання трейдингу з нуля

Хочете заробляти, користуючись фінансовими інструментами? Знадобиться наполегливо вчитися. Переважна більшість трейдерів, які розраховують виключно на інтуїцію і удачу, з великою ймовірністю ризикує втратити відкритий на біржі депозит. 

Щоб не допускати грубих помилок в торгівлі та інвестуванні, потрібні теоретичні знання і практичні навички. Отримати їх дозволяють курси трейдингу, які ведуть професіонали з багаторічним практичним досвідом.

«Біржовий екскурс»: навчання трейдингу з нуля

Якщо ви вперше до торгівлі на фінансових ринках, постарайтеся освоїти досвід діючих трейдерів. Ситуація постійно змінюється, для виявлення нових тенденцій потрібно користуватися:

Детальніше Згорнути