Спільна або алгоритмічна торгівля

Принцип роботи даного сервісу заснований на автоматичному копіюванні угод з рахунку професійного трейдера або математичного алгоритму на ваш торговий рахунок без додаткових трудовитрат і ризиків. Брати участь в даному проекті може кожен початківець трейдер або інвестор і поступово навчатися майстерності торгівлі на фінансових ринках. Для цього достатньо підключитися до одного з керівників або алгоритмічної торгівлі
topDecor

Опис

Синхронна торгівля – сервіс, що дозволяє інвесторам продуктивно брати участь в діяльності на фінансових ринках, не здійснюючи при цьому угод самостійно, а використовувати досвід і майстерність перевірених трейдерів.

Відбувається процес синхронізації на спеціальних рахунках трейдера і інвестора на серверах компанії на, що дає абсолютно однакові умови виконання угод. А сама швидкість копіювання займає частки секунди. Інвестор може управляти позиціями, які копіювалися з рахунку трейдера. Що дає йому можливість зафіксувати прибуток або самостійно обмежити збиток.

Використовуючи мобільний торговельну платформу інвестор має постійний доступ до торговельних операцій по його інвестиційного рахунку

Сервіс надає можливість:

01

Управляти розміром своєї прибутковості і відсотком ризику

Отримувати високий дохід з низькими комісіями

02

Заробляти разом з професійними керуючими з великим досвідом роботи на фінансових ринках

03

Надійного розміщення коштів. Так як винагорода управителя безпосередньо залежить від досягнення заявлених цілей по прибутковості

Характеристика сервісу

Характеристика -  0

Назва стратегії:

Major Trend

Мінімальна сума:

От 1500$

Середня прибутковість:

Від 12% до 27% в місяць

Стиль торгівлі:

Короткострокові угоди

Перерахунок чистого прибутку між інвестором і керуючим:

Щомісяця (автоматично)

Рівень ризику:

Помірний

Основні інструменти:

Валютні пари, сировинні товари та дорогоцінні метали

Характеристика -  1

Назва стратегії:

Volatility7

Мінімальна сума:

От 1500$

Середня прибутковість:

Від 7% до 21% в місяць

Стиль торгівлі:

Торгівля в середині

Перерахунок чистого прибутку між інвестором і керуючим:

Щомісяця (автоматично)

Рівень ризику:

Помірно-консервативний

Основні інструменти:

Цінні папери

Характеристика -  2

Назва стратегії:

Crypto Trade

Мінімальна сума:

От 1500$

Середня прибутковість:

Від 11% до 37% в місяць

Стиль торгівлі:

Короткостроково-середньострокові угоди

Перерахунок чистого прибутку між інвестором і керуючим:

Щомісяця (автоматично)

Рівень ризику:

Помірно-агресивний

Основні інструменти:

Криптовалюта

У сучасному світі синхронна торгівля стрімко набирає популярності. Сервіс, який дозволяє інвесторам добре заробляти на валютному ринку, обравши шлях копіювання угод досвідчених трейдерів, привертає зацікавлену увагу безліччю переваг.

Ключові особливості торгівлі на сервісі

Надаючи можливість інвесторам продуктивно брати участь у діяльності на фінансовому ринку, не роблячи угод самим, а використовуючи майстерність перевірених трейдерів, алгоритмічна торгівля має простий сервіс. Процес синхронізації відбувається на спеціальних рахунках трейдера та інвестора на базі серверів компанії. При цьому умови здійснення угод абсолютно однакові, а швидкість копіювання займає лічені секунди.

Вдаючись до використання мобільної торгової платформи, інвестор має прямий доступ до торгових операцій за його рахунком на постійній основі. Маючи здатність керувати позиціями, які були скопійовані з рахунку трейдера, інвестору надається чудова можливість самостійно зафіксувати прибуток або власноруч обмежити збиток.

При цьому синхронна торгівля дає чимало вигод та трейдеру. Отримуючи можливість надходження винагороди у вигляді надходження комісійних виплат за копіювання кожним вкладником угод зі свого рахунку, дохід може бути суттєвим. Якщо позиція трейдера у списку на сервісі висока, то ліміт вкладників, що підключаються, стає більш розширеним, що миттєво веде до підвищеного комісійного доходу.

Основні плюси та мінуси синхронної торгівлі

Переваг торгівлі на сервісі для інвестора є дещо і всі вони досить привабливі. Крім того, що можна самостійно вибрати професіонала, тут можна виділити такі моменти як:

– можливість навчання у трейдерів із величезним досвідом;
– набуття можливості контролю за своїми фінансами
– Надійне розміщення грошей.

Говорячи про те, які плюси та мінуси синхронної торгівлі, слід наголосити, що переваг тут багато. Єдиним мінусом у синхронній торгівлі є ризик зіткнення з неписьменним партнером, через що слід вести справи виключно з досвідченими професіоналами, які добре зарекомендували себе в такій справі. Тому важливо керуватись відгуками, перевіряючи репутацію майбутнього соратника.

Детальніше Згорнути